O značce

Vítejte v týmu St. Moriz!

VYROBENO V UK
 
Chcete se dozvědět něco málo z naší historie? Naše milovaná řada samoopalovacích přípravků St. Moriz zahájila svůj vývoj a výrobu již v roce 2008 našimi profesionálními odborníky ze salonu. Značka začala svou cestu ve Spojeném království a jsme nadšeni, že můžeme říci, že o více než 14 let později stále vyvíjíme a vyrábíme naše produkty na stejném místě.
Když se St. Moriz poprvé objevil na scéně, britskému trhu dominovala jen hrstka drahých samoopalovacích značek, takže nám bylo jasné, že bychom měli vytvořit vysoce kvalitní produkt, který bude za přijatelnou cenu a dostupný všem. Začali jsme s pár produkty a okamžitě jsme zaznamenali úspěch na mladém, rozvíjejícím se kosmetickém trhu.
Značka šla od úspěchu k úspěchu a my jsme se brzy stali jednou z předních britských značek v oblasti samoopalování! Náš tým odborníků neustále vyvíjí nové a inovativní způsoby, jak zlepšit vaše samoopálení.
 
QUEENS AWARDS
 
Jsme hrdí na to, že značka St. Moriz získala ocenění The Queen’s Awards for Enterprise. Tato cena je určena pro britské podniky s vynikajícími výsledky v oblasti inovací, mezinárodního obchodu, udržitelného rozvoje a podpory příležitostí prostřednictvím sociální mobility.
 
BEZ KRUTOSTI
 
Pyšníme se zajíčkem Leaping Bunny. Globální program Leaping Bunny vyžaduje standardy bez krutosti nad rámec zákonných požadavků. Všechny kosmetické produkty a produkty osobní péče naší vlastní značky jsou schváleny v rámci programu Cruelty Free International Leaping Bunny, mezinárodně uznávaného zlatého standardu pro produkty bez krutosti. Proaktivně monitorujeme naše dodavatele, abychom zajistili, že naše produkty budou i nadále splňovat kritéria Leaping Bunny. Náš systém monitorování dodavatelů je také nezávisle auditován. Další informace o kritériích Cruelty Free International, Leaping Bunny a Leaping Bunny naleznete na www.crueltyfreeinternational.org
 
VEGANSKÉ
 
Nejen, že jsou naše produkty Cruelty free, ale jsme také hrdí na to, že můžeme říci, že jsme také přátelští k veganům! Jsme tým milovníků zvířat a v posledních letech jsme velmi tvrdě pracovali, abychom zajistili, že veškerý náš sortiment je vhodný pro vegany. Nejen to, ale všechny samoopalovací produkty, které od tohoto dne uvedeme, budou také vhodné pro vegany!
 
OCENĚNÍ
 
Tvrdě jsme pracovali na vývoji naší úžasné řady produktů, takže jsme velmi hrdí na ocenění, která jsme vyhráli! Patří mezi ně Best Fake Tan v Global Makeup Awards 2021 s naším Spray Tan In A Can, Best Fake Tan Brand v Fabulous Beauty Awards 2020 a náš Advanced Pro Spray Tan In A Can získal zlato v kategorii Nejlepší nový produkt pro veganskou krásu a bronz v kategorii Best New Sun Care And Tanning Product Category na Pure Beauty Awards London 2020.
 
oceneni_stmoriz_2022
V současné chvíli nabízí značka St.Moriz dvě řady produktů


Řada Professional – světoznámá samoopalovací kosmetika známá pro své vynikající výsledky za skvělou cenu. Řada Professional nabízí profesionálně dokonalé samoopálení v přirozeném odstínu, bez skvrn a nepříjemného zápachu. Na českém trhu je od roku 2015 a produkty této řady si získaly již tisíce spokojených zákaznic.

Řada Advanced – nová řada Advanced představuje to nejlepší v oblasti samoopálení. S touto špičkovou řadou se můžete těšit na déle trvající samoopálení, vylepšené ingredience i speciální vonnou technologii, která vám zlepší náladu! Jste připraveni posunout své samoopálení na další úroveň? Dopřejte si prvotřídní samoopálení bez jediné chybičky. Vybrané produkty z řady Advanced zakoupíte také v parfumeriích FAnn.