Recenze

Přinášíme vám pár nezávislých recenzí našich spokojených uživatelek:

  • Pro mě je to prostě ta nej pěna a jsem s ní skutečně hodně spokojená. Pěnu jsem nanesla ve středu a pořád mám pěknou barvu, která se vytrácí rovnoměrné, bez flekatění. Takže za mě určitě doporučuju!

 

  • Pěna má lehounkou texturu, tmavé zabarvení a výborně se roztírá – což je pro mě u samoopalováků hodně důležité. Jen tak můžete přípravek rovnoměrně rozetřít a vyhnete se tak nehezkým flekům. Na samoopalovácích St. Moriz oceňuji hlavně jejich vynikající roztírání – opravdu to jde lehounce a snadno. Super je i příjemná vůně, rozhodně se nemusíte bát obvyklého zápachu, které některé samoopalováky mají. Za mě rozhodně vynikající produkt. Opálení má hezkou, přirozenou barvu, bez nežádoucích fleků, které některé samoopalováky také vytváří.

 

  • Vyzkoušela jsem už opravdu hodně samoopalovacích přípravků, ale tenhle je opravdu bezkonkurenční. Je ve formě pěny, takže se dobře aplikuje a rychle schne. Je zabarvený dohněda, takže opálení se projeví už při aplikaci, vidíte, kde ještě nejste namazaná. Barva není oranžová, ale přirozeně hnědá. Nezapáchá tolik jako ostatní krémy. Vymývá se postupně a ne v mapách. Je potřeba použít gumové rukavice při aplikaci, hnědá barva se z rukou špatně dostává. Barvení oblečení jsem nezaznamenala. Balení vydrží celkem dlouho oproti ostatním přípravkům se stejným obsahem.

 

  • St. Moriz tanning mousse je skvelý produkt na samoopaľovanie. Hodnotím ho plným počtom bodov, nemám čo vytknúť. Používam ho už dva roky a vrátim sa k nemu určite aj na ďalší rok. Pokožku nesfarbuje do oranžova ako iné samoopaľovacie prípravky, ktoré som vyskúšala a s ktorými sa nedá porovnávať. Rýchlo schne, nezanecháva škvrny na oblečení. Pokožku mám krásnu hnedú, výdrž je veľmi dobrá. Každý chváli :)

 

  • Super samoopalovací pěna. Používám verzi dark a spokojenost. Jsem po ní pěkně opálená do hněda, možná trochu do bronzova.

 

  • Pěnu jsem zkusila poprvé asi před měsícem a můžu jen doporučit. Fakt moc pěkná barvička, krásně hnědá. Vydrží tak asi pět dní, ale při pravidelném mazání i trošku dýl. Už mám doma druhou a spokojenost :)

 

  • O této samoopalovací značce jste toho určitě moc neslyšeli, což je škoda, protože je vážně perfektní a přitom ji skoro nikdo nezná. Já používám odstín dark. Velkou výhodou oproti ostatním sam. op. přípravkům je barva, protože tady vám nehrozí ani skvrny ani look alá pomeranč. Skutečně je barva nádherně hnědá a hned po namazání se zbarví, takže vlastně vidíte výsledek hned po použití. :) Už nespočet lidí mi chválilo toto falšené opálení (jeden kluk si dokonce myslel, že pocházím z Brazílie :D). Další výhodou je délka výdrže. Může vám připadat, že když je to pěna, bude za chvíli pryč, ale opak je pravdou.

 

  • Já jsem jednoznačně nejspokojenější se Samoopalovací pěnou St. Moriz - Dark. Krásná bronzová barva jako od moře bez nažloutlých nebo oranžových odstínů. Nedělá fleky a příjemně voní.Žádný typický zápach samoopalováků. Je to tmavá pěna, takže okamžitě vidíte kde jste natřená,tudíž nehrozí žádné "neopálené" místo.Doporučuji zakoupit i aplikační rukavici. Pro mě jedním slovem perfektní

 

  • Já jsem opravdu maximálně spokojená. :) Se samoopalováky z drogerie se to nedá srovnávat.