Jak používat samoopalovací pěny

JAK POUŽÍVAT SAMOOPALOVACÍ PĚNU

Samoopalovací pěny jsou pravděpodobně jedním z nejoblíbenějších způsobů samoopalování a jsou skvělé jak pro začátečníky, tak i pro zkušené uživatelky samoopalovacích přípravků.


Opálení pro každý tón pleti

Naše rozsáhlá řada pěn obsahuje samoopalovací přípravky pro každý odstín pokožky, takže ať už potřebujete opálení již za jednu hodinu, udržet čisté povlečení nebo získat okamžité opání, máme pro vás ten pravý přípravek.


Opálení beze šmouh

Jednou z našich nejoblíbenějších pěn je samoopalovací pěna pro střední nebo tmavé opálení. Tato samoopalovací pěna obsahuje okamžitou vodicí barvu (neboli bronzer), která ukazuje, kam jste přípravek nanesli, a zajišťuje tak rovnoměrné opálení beze šmouh. Pokud by vám to nestačilo, tato pěna obsahuje také dokonalou kombinaci aloe vera a vitaminu E, která udrží vaše samoopálení déle trvající a pokožku hedvábně hladkou!


Připravte se na opalování

Nejdříve si pořiďte peeling a oholte se alespoň 24 hodin předtím, než plánujete nanést samoopalovací přípravek. Doporučujeme náš profesionální přípravek na přípravu pokožky na samoopálení Skin Primer, který pomocí přírodních zrnek připraví vaši pokožku na opalování tím, že odstraní odumřelé kožní buňky a vyrovná povrch pokožky tak, aby vaše opálení vydrželo déle!


Kruhové pohyby

Nyní jste o krok blíže k dosažení dokonalého výsledku a jste připraveni na aplikaci samoopalovacího přípravku. Pro začátek je dobré si pořídit aplikační rukavici, která vám pomůže dosáhnout bezchybného výsledku a zabrání nechtěnému zbarvení dlaní! Napumpujte si vybraný samoopalovací přípravek na rukavici a poté začněte krouživými pohyby dobře roztírat na tělo a obličej, pokud vámi vybraná pěna obsahuje bronzer, tak okamžitě uvidíte, zda jste nevynechali nějaké oblasti. Oblasti jako kolena, lokty a ruce bývají problematické. Abyste se vyhnuli šmouhám, pokrčte při aplikaci kolena a lokty a rukama vytvořte tvar drápů, možná si budete připadat trochu hloupě, ale výsledek bude stát za to:)


Dejte si nohy nahoru

S opalováním jste sice skončili, ale ještě není konec! Než se obléknete, ujistěte se, že je vaše opálení zcela suché, abyste neskončili se skvrnami. Pokud vaše samoopalovací pěna obsahuje bronzer, doporučujeme v den aplikace nosit jakékoli volné, tmavé oblečení, aby se zabránilo přenosu. Zatímco se vaše opálení vyvíjí, doporučujeme vyhnout se jakémukoli kontaktu s vodou, pocení nebo nanášení jakýchkoli jiných produktů na pokožku. Je to mimochodem perfektní záminka, jak se vyhnout mytí nádobí! Každý samoopalovací přípravek je trochu jiný, takže je důležité zkontrolovat dobu vývoje opálení - v průměru je to obvykle 4-8 hodin. Jakmile dosáhnete svého cíle, jednoduše se umyjte - během první sprchy se vyhněte jakýmkoli mýdlům, sprchovým gelům nebo šamponu.